Paradise Container Glamping
Paradise Container Glamping Florianópolis appartement is binnen 6 minuten wandelafstand van Hiper Select en op 5 km van de luchthaven Hercílio Luz. Het appartement is gelegen op 10 km van Main Bus treinstation en vrij dicht bij Avenida Campeche busstation.
Dit appartement, gelegen op 14 minuten wandelen van het Praia do Campeche, biedt een makkelijke toegang tot het Campeche Eiland, geplaatst binnen 10 minuten met de auto. Paradise Container Glamping appartement is gesitueerd in de wijk Campeche in Florianópolis. Het Strand van Joaquina is op 4 km van de accommodatie gelegen.
Het appartement biedt een patio en een balkon, evenals comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie heeft een inloopdouche, een apart toilet en een wastafel voor uw comfort. Daarnaast vindt u er badlakens.
Paradise Container Glamping appartementen zijn voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met koffie- en theevoorzieningen, keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Lagoa Pequena800 m
- Campeche Island2 km
- Joaquina Beach2,1 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz12 km
- Treinstations
- Main Bus Station11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wastafel
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Paradise Container Glamping appartement?
Gasten van Paradise Container Glamping appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Praia do Campeche, op loopafstand van nog geen 14 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Strand van Joaquina (4 km) en het Campeche Eiland (3 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Paradise Container Glamping appartement?
De prijs van het boeken van Paradise Container Glamping appartement is $42. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Paradise Container Glamping appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Paradise Container Glamping appartement verblijven.